BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vienoje vyko Jungtinių Tautų Narkotinių medžiagų komisijos atnaujinta 64-oji sesija

Data

2021 12 15

Įvertinimas
1
FGQvQf2XIA8kHiE.jpg

Gruodžio 9-10 d. Vienoje vyko Jungtinių Tautų Narkotinių medžiagų komisijos atnaujinta 64-oji sesija. „Nors Narkotinių medžiagų komisijos atnaujintoji sesija paprastai yra skiriama biudžeto, valdymo ir administraciniams reikalams aptarti, visų metų darbams apibendrinti bei susitarti dėl naujų planų kitai sesijai, pasaulio šalių, nevyriausybinių organizacijų, tarpvyriausybinių organizacijų atstovai taip pat naudojasi galimybe dar kartą viešai iškelti opiausias narkotikų pasiūlos ir paklausos mažinimo problemas, su kuriomis susiduriama“ – kalbėjo Lietuvą atstovaujančios delegacijos vadovas, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius Renaldas Čiužas. „Atstovavimas Lietuvai, kad ir nuotolinis, ir šalies matomumas yra itin aktualūs tarptautiniame kontekste, o ypač dabar, kai nuo 2022 m. sausio 1 d. Lietuva pradeda savo, kaip Narkotinių medžiagų komisijos narės, ketverių metų kadenciją “.

Lietuva savo pareiškime dar kartą pabrėžė narkotikų politikos įgyvendinimo ir tolesnės plėtros, visapusiškai gerbiant žmogaus teises, svarbą, o taip pat dar kartą įsipareigojo siekti šio tikslo. Kartu Lietuva akcentavo savo pasiryžimą atvirai ir pagarbiai dirbti kartu su visomis suinteresuotais pusėmis, kad būtų užtikrintas geresnis ir orus gyvenimas visiems, nes tik bendromis pastangomis galima pasiekti pokyčių, sukurti visapusišką ir humanišką narkotikų politiką.