BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pasikeitimai nuo 2022 m. gegužės 1 d.

Data

2021 11 12

Įvertinimas
0
asd.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) informuoja, kad nuo 2022 m. gegužės 1 d. įsigalioja nauji Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimai, kuriais numatyta reglamentuoti veiklą su neapdorotu tabaku.

Įstatyme nustatyta:

  • Juridiniams asmenims, planuojantiems prekiauti neapdorotu tabaku, bus leidžiama tik turint licenciją verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku.
  • Įsigalios licencijuojamos veiklos sąlygos neapdoroto tabako pardavimui, laikymui ir gabenimui,
  • Bus draudžiama  licencijų verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku turėtojams  įgalioti ar pagal sutartį perduoti kitiems asmenims teisę verstis licencijoje nurodyta veikla,
  • Bus draudžiama neapdoroto tabako mažmeninė prekyba.
  •  Nustatytos baudos už prekybą neapdorotu tabaku, neturint licencijos verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku – nuo 2896 Eur iki 8688 Eur, bei kitos ekonominės sankcijos už veiklos su neapdorotu tabaku reikalavimų nesilaikymą.

 

Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimus galite rasite adresu: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/1c90c59037b911ec992fe4cdfceb5666