BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Su cheminėmis medžiagomis dirbančius „verslo naujokus“ kviečiame į mokymus

Data

2021 09 16

Įvertinimas
0
iliustracija.png

 

Jeigu Jūsų įmonė vykdo veiklą, susijusią su cheminėmis medžiagomis, maloniai kviečiame į Narkotikų, tabako ir alkoholio departamento organizuojamus mokymus. Šių mokymų metu sužinosite, kokie papildomi reikalavimai taikomi kai kurioms cheminėms medžiagomis, kurios gali būti naudojamos ir narkotikų gamyboje (narkotikų prekursoriams). Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento specialistai supažindins Jus su pagrindiniais teisės aktuose nustatytais reikalavimais įmonėms ir priemonėmis, skirtomis duomenų apie naudojamus prekursorius teikimui, o taip pat atsakys į Jūsų klausimus.

 

Mokymų temos:

  1. Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakai (prekursoriai) ir jų reglamentavimas.
  2. Į IV narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašą* įtrauktų medžiagų, kurios naudojamos pramonėje, kontrolė.
  3. Į oficialų sąrašą neįtrauktos medžiagos: teisinis reglamentavimas.
  4. Duomenų teikimas į Narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) teisėtos apyvartos kontrolės informacinę sistemą (PTAKIS).
  5. Klausimai ir diskusijos.

Maloniai kviečiame verslo naujokus dalyvauti mokymuose. Mokymai vyks 2021 m. rugsėjo 28 d. (antradienį) 9 val. nuotoliniu būdu (planuojama mokymų trukmė apie 2,5 val.). Mokymai yra nemokami.

Prašome apie savo dalyvavimą informuoti mus iki rugsėjo 23 d. elektroniniu paštu rasa.povilanskiene@ntakd.lt nurodant savo vardą, pavardę ir el. paštą. Nuoroda į mokymus bus išsiųsta į užsiregistravusių asmenų el. paštus likus kelioms dienoms iki mokymų.

Jei turite klausimų apie mokymų aktualumą Jūsų įmonei, prašome kreiptis į Narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių kontrolės ir rizikos vertinimo skyriaus vyr. specialistę Laurą Stančę el. p. [email protected] arba tel. 8 659 04259. 

*IV narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašas – tai sąrašas, kuriame yra įrašytos narkotinės ir psichotropinės medžiagos, leidžiamos vartoti medicinos tikslams ir (ar) naudoti pramonės, nesusijusios su farmacijos produktais, tikslams.