BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Socialiniams pedagogams - apie veiksmingą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją

Data

2021 11 10

Įvertinimas
1
1110.jpg

 Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, bendradarbiaudamas su Lietuvos socialinių pedagogų asociacija, pradėjo mokymų ciklą  švietimo įstaigų socialiniams pedagogams, siekiant pristatyti Europos prevencijos mokymų programą ir diskutuoti veiksmingos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos tema. 2021 m. lapkričio 9 d. vykusių mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo paplitimo tendencijomis Europoje ir Lietuvoje, veiksmingos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos gerąją praktika, aplinkos prevencijos strategijomis bei galimybėmis vykdyti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją internetinėje erdvėje.

Siekiant gerinti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybę mokyklose, kiti mokymai socialiniams pedagogams numatyti 2021 lapkričio 23 d.