BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rekomendacijos savivaldybėms dėl ūkio subjektų informavimo apie prekybos alkoholiniais gėrimais laiko apribojimą

Data

2021 10 14

Įvertinimas
0
Capture.JPG

Rekomendacijos savivaldybėms dėl  tinkamo informavimo  apie prekybos alkoholiu laiko ribojimą

Departamentas, norėdamas užtikrinti sklandų priežiūrą atliekančių institucijų darbą,  paruošė savivaldybėms Rekomendacijas dėl savivaldybių tarybų sprendimų, kuriais ūkio subjektams ribojamas mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais laikas, įteikimo licencijų turėtojams.

Praktikoje kartais pasitaiko, kad ne visada ūkio subjektai būna tinkamai informuoti  apie savivaldybių tarybų priimtus sprendimus dėl jų prekybos alkoholiniais gėrimais laiko ribojimo, todėl siekiant išvengti galimų pažeidimų, būtina, kad ūkio subjektas, kuriam apribotas prekybos alkoholiniais gėrimais laikas, būtų informuotas apie tokį  savivaldybės tarybos sprendimą ir jį žinotų. Tikimės, kad Rekomendacijos bus naudingos savivaldybių darbe.

Departamentas teikia konsultacijas telefonu ir elektroniniu paštu. Konsultacijos tabako ir alkoholio kontrolės klausimais teikiamos telefonu 8 706 68094.

Su Rekomendacijomis galite susipažinti čia.