BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pradedamas Nacionalinės darbotvarkės narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės, vartojimo prevencijos ir žalos mažinimo klausimais rengimo procesas

Data

2021 03 29

Įvertinimas
1
466_176f33f034fcc3eb401ead000ff3d8ad.png

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 18 d. nutarimu Nr. 1297 „Dėl Nacionalinės darbotvarkės narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės ir vartojimo prevencijos klausimais iki 2035 metų rengimo ir nacionalinės darbotvarkės įgyvendinimo koordinatoriaus paskyrimo“, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentui pavesta parengti Nacionalinės darbotvarkės narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės ir vartojimo prevencijos klausimais iki 2035 metų projektą ir iki 2021 m. gruodžio 31 d. pateikti jį Lietuvos Respublikos Vyriausybei.

Tam, kad Nacionalinės darbotvarkės rengimo procesas vyktų sklandžiai ir efektyviai, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas suderino ir patvirtinto Nacionalinės darbotvarkės laiko juostą.

Siekiant susitarti dėl valstybės bendrų strateginių prioritetinių principų ir veiklos krypčių, apimančių laikotarpį iki 2035 m. ir atliepiančių Europos Sąjungos, Jungtinių tautų strateginius principus psichoaktyvių medžiagų pasiūlos ir paklausos mažinimo srityse bei dėl atsakomybių paskirstymo, atskiru Departamento direktoriaus įsakymu buvo sudaryta ir patvirtinta tarpinstitucinė darbo grupė. Tam, kad būtų užtikrintas sėkmingas Nacionalinės darbotvarkės įgyvendinimas, yra sudaroma ir politinio lygmens darbo grupė, kuri šalia Departamento sudarytos tarpinstitucinės ekspertinės darbo grupės veiklos formuos ir užtikrins visapusiškos, daugialypės, subalansuotos ir įrodymais pagrįstos politinės krypties kontekstą.

 

Su Nacionalinės darbotvarkės laiko juosta susipažinti galima čia

 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus 2021 m. kovo 18 d. įsakymą Nr. T1-30 „Dėl darbo grupės Nacionalinės darbotvarkės narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės, vartojimo prevencijos ir žalos mažinimo klausimais projektui rengti sudarymo“ rasite čia.