BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pompidou grupės metinėje konferencijoje bus aptariamos narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių nelegalios apyvartos tendencijos

Data

2021 10 11

Įvertinimas
1
foto.jpg

Lietuva yra tikroji  Europos Tarybos Pompidou grupės narė, kurios vardu šios grupės vykdomoje veikloje aktyviai dalyvauja Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento atstovai.

Spalio 12-13 dienomis Strasbūre organizuojamojoje 14-toje tarptautinėje prekursorių kontrolės tinklo metinėje konferencijoje dalyvaus Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius Renaldas Čiužas ir Narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių kontrolės ir rizikos vertinimo skyriaus vedėja Rima Mačiūnienė.

Konferencijoje numatoma nagrinėti narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių nelegalios apyvartos tendencijas, aptarti įvykdytų diversijų aspektus, nekontroliuojamų medžiagų kontrolės galimybes ir būdus, gabenamų galimai neteisėtai veiklai skirtų cheminių medžiagų  kelius ir būdus, naujus narkotinių ir psichotropinių medžiagų bei naujų psichoaktyvių medžiagų gamybos metodus, kai neteisėtą veiklą vykdantys asmenys naudoja nekontroliuojamas chemines medžiagas, kitaip dar vadinamas „designer“ prekursoriais, padirbtų vaistų problemą ES rinkoje, išnagrinėti valstybių narių patirtis bei praktiką, siekiant ateityje užkirsti kelia nelegaliam  cheminių medžiagų panaudojimui.