BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pokyčiai elektroninių cigarečių prekyboje

Data

2022 06 21

Įvertinimas
2
pexels-thorn-yang-4834388.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja, kad 2022-01-18   Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo Nr. I-1143 9-2 straipsnio pakeitimo įstatymas nuo 2022-07-01 draudžia tiekti Lietuvos rinkai elektronines cigaretes ir elektroninių cigarečių pildykles su skysčiu, pritaikytu elektroninėms cigaretėms pildyti, jeigu šiame skystyje yra kvapiųjų medžiagų, išskyrus tabako kvapą ir (ar) skonį. Šis draudimas taikomas skysčiams ir su nikotinu, ir be nikotino.

Elektroninės cigaretės ir jų pildyklės su skysčiais, kurių sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų ir apie kurias pateikta informacija Europos Komisijos bendrame registravimo portale EU-CEG, gali būti tiekiamos Lietuvos rinkai iki 2022-07-01.

Gamintojų ir importuotojų, EU-CEG portale pateikusių informaciją apie produktus, sudėtyje turinčius kvapiųjų medžiagų, išskyrus tabako kvapą ir (ar) skonį, prašome nuo 2022-07-01 pašalinti šiuos produktus iš EU-CEG portalo.