BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NTAKD - jau 10 metų!

Data

2021 04 02

Įvertinimas
0
Teams bg NTAKD 2x2.png

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) mini 10 metų sukaktį. Per šį laikotarpį institucija keitėsi, augo, tobulėjo, atsirado vis daugiau naujų atsakomybių, o šiuo metu įgyvendina ir svarbius socialinės reabilitacijos projektus, kurie padeda žmonėms atsisakyti priklausomybių ir grįžti į normalų gyvenimą.

NTAKD direktoriaus prof. dr. Renaldo Čiužo teigimu, tai labai svarbi sukaktis, galima sakyti, kad naujas institucijos brandos etapas.

„Per dešimtmetį departamentas nuolat augo, tobulėjo, atsirasdavo vis daugiau funkcijų, daug darbuotojų keitėsi, nemažai išliko senbuvių, kurie čia dirba nuo įkūrimo pradžios. Tad šiandien veikiame kaip institucija, kuri labai daug dėmesio skiria prevencinei veiklai narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės srityse, įgyvendiname socialinės reabilitacijos projektus, kurie padeda žmonės sugrįžti į normalų gyvenimą, išbristi iš priklausomybių“, - sako R. Čiužas.  

NTAKD taip pat vykdo jai įstatymais priskirtas kontrolės funkcijas, kad verslo subjektai ir rinkos dalyviai laikytųsi teisės aktuose numatytų reikalavimų.