BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento atstovai dalyvavo ENNSC Reitox tinklo Baltijos šalių regiono susitikime

Data

2022 09 09

Įvertinimas
0
vistos.jpg

Š. m. rugsėjo 6-7 d. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento atstovai dalyvavo Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro Reitox tinklo Baltijos šalių regiono susitikime, kuris vyko Lenkijoje, Gdansko mieste. Susitikimo metu buvo pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 pandemijos poveikį narkotikų situacijai Baltijos šalyse bei diskutuota apie karo Ukrainoje pasekmes, paslaugų teikimą šalyje.

Vienas iš pagrindinių susitikimo tikslų buvo aptarti ir išbandyti Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centras (ENNSC) sukurtą ateities iššūkių prognozavimo, jų poveikio numatymo ir galimų atsako veiksmų planavimo įrankį (angl. "Foresight toolkit"). Dalyviai darbo grupėse diskutavo apie pagrindines tendencijas, kurios ateityje turės įtakos narkotinių ir psichotropinių medžiagų srityje, vyko praktiniai užsiėmimai darbo grupėse apie tendencijų numatymą.  Buvo mokoma kaip panašaus pobūdžio mokymus organizuoti savo valstybėse, vadovaujantis ENNSC planavimo įrankiu.