BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas sveikina Lietuvos mokytojų bendruomenę

Data

2021 10 05

Įvertinimas
0
tarptautine mokytoju diena.png

Tarptautinės mokytojų dienos proga visą Lietuvos mokytojų bendruomenę sveikina Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas ir dėkoja mieliems mokytojams už kasdienį darbą dėmesingai, kūrybiškai ir  išmintimi ugdant jaunąją kartą, perduodant žmogiškąsias vertybes bei puoselėjant pagarbą, atsakomybę ir meilę.

Tarptautinės mokytojų dienos proga dėkojame už jūsų indėlį vykdant psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją, formuojant gyvenimo įgūdžius ir neigiamas nuostatas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo atžvilgiu. Jūsų darbas prasmingas ir nelieka be atsako auginant sveikatą puoselėjančią, smalsią, darbščią kartą ir ugdant laisvas asmenybes, mylinčias šalį.

Linkime jums neišblėstančios kantrybės, džiaugsmo bei santarvės. Linkime net ir sunkiausiose situacijose rasti viltį, bei raktą į mokinių širdis ir jų sąmoningumą.