BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas pradeda vykdyti naujas funkcijas – išduos licencijas verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku

Data

2022 05 24

Įvertinimas
0
cigarette-gd72b9c396_1280.jpg

Nuo 2022 m. gegužės 19 d. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas pradėjo vykdyti naują funkciją –  išduoda licencijas verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku.

 

Licencijos verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku (toliau – licencija) išduodamos juridiniams asmenims ir užsienio juridinių asmenų filialams.

                      Licencijų turėtojai  neapdorotą tabaką galės:

  • įsigyti – tik iš licencijų verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku turėtojų ir importuoti ar įsivežti neapdorotą tabaką iš kitų valstybių;
  • parduoti – licencijų verstis didmenine prekyba neapdorotu tabaku turėtojams, licencijų verstis tabako gaminių ir su tabako gaminiais susijusių gaminių gamyba turėtojams, užsienio juridiniams asmenims ir jų filialams, perkantiems, išvežantiems ar eksportuojantiems neapdorotą tabaką iš Lietuvos.

!    Neapdoroto tabako mažmeninė prekyba draudžiama.

Licencijos išdavimo sąlygos ir reikalavimai juridiniams asmenims, norintiems įsigyti licenciją, nustatyti Didmeninės ir mažmeninės prekybos tabako gaminiais ir su tabako gaminiais susijusiais gaminiais, didmeninės prekybos neapdorotu tabaku licencijavimo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. gruodžio 5 d. nutarimu Nr. 1450 „Dėl Didmeninės ir mažmeninės prekybos tabako gaminiais ir su tabako gaminiais susijusiais gaminiais, didmeninės prekybos neapdorotu tabaku licencijavimo taisyklių patvirtinimo“.

Konsultacijos dėl licencijų išdavimo ar patikslinimo teikiamos tel.: 8 690 58309 arba 8 658 23844.