BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Mokymai Muitinės departamento pareigūnams

Data

2022 06 20

Įvertinimas
0
teacher-g789cc0da0_1280.jpg

Šiandien Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD) Narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių kontrolės ir riziko vertinimo skyriaus specialistai surengė mokymus Muitinės departamento pareigūnams.

Mokymų metu pristatyta Narkotinių ir psichotropinių medžiagų bei jų pirmtakų (prekursorių) teisėtos apyvartos kontrolės informacinė sistema (PTAKIS), jos funkcionalumas ir kaupiamos informacijos pobūdis. Pareigūnams buvo suteikta galimybė prisijungti prie šios sistemos ir naudotis joje esančiais duomenimis kasdienių funkcijų vykdymui. Taip pat pareigūnai buvo supažindinti su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) ženklinimo netikslumais, atkreiptas dėmesys į dažniausiai pasitaikančias klaidinančias etiketes, pateiktos naudingos nuorodos informacijos tikrinimui bei tikslinimui.