BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame į diskusiją „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija darbo vietoje"

Data

2022 09 09

Įvertinimas
1
group-gb0e23db7c_1280.jpg

Rugsėjo 27 d., 10  val. (viešbutis „Comfort Hotel LT - Rock 'n' Roll Vilnius, Kauno g. 14, Vilnius) kviečiame į diskusiją „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija darbo vietoje“. Renginio metu bus pristatoma Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento 2014 – 2021 m. vykdytų tyrimų rezultatų apžvalga, susijusi su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija darbo vietose, ir diskutuojama apie psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos galimybes darbo vietoje. 

Darbuotojų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo problema tampa vis aktualesnė, nes šių medžiagų vartojimas neigiamai atsiliepia darbovietei, darbuotojams, jų šeimos nariams ir visai bendruomenei. Kadangi dauguma suaugusiųjų dirba ir didelę laiko dalį praleidžia darbe, darbovietėse yra nemažai galimybių įgyvendinti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos strategijas ir mažinti šių medžiagų vartojimo daromą žalą. 

Diskusijos dalyviai turės galimybę kartu aptarti psichoaktyvių medžiagų vartojimo situaciją, prevencijos poreikį, ieškoti sprendimų dėl efektyvios psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos darbo vietose ir dalytis gerąja patirtimi.

Data ir laikas: 2022 m. rugsėjo 27 d., 10  val.

Vieta: „Comfort Hotel LT - Rock 'n' Roll Vilnius“, Kauno g. 14, Vilnius. Taip pat renginys bus transliuojamas Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Dalyviai: asocijuotų struktūrų atstovai, įmonių vadovai, darbuotojai atsakingi už darbuotojų saugą ir sveikatą, valstybės institucijų, darbuotojų ir darbdavių organizacijų atstovai bei kiti specialistai, kurių funkcijos yra susijusios su darbuotojų sauga ir sveikata. 

Diskusijos darbotvarkė:
9.30–10.00    Dalyvių registracija
10.00– 10.40    Atidarymas. Sveikinimo žodis 
„Prevencija darbo vietose: Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento 2014 – 2021 m. vykdytų tyrimų rezultatų apžvalga“ Gražina Belian, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus pavaduotoja, atliekanti direktoriaus funkcijas
10.50 – 11.50    Diskusija „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija darbo vietoje"
11.50 – 12.00    Diskusijos uždarymas, apibendrinimas

Norinčius dalyvauti gyvai, maloniai prašome iki š. m. rugsėjo 16 d. registruotis pasinaudojant šia nuoroda: https://forms.gle/HzRKnGjtNWJXCoRu8. Apie sėkmingą registraciją dalyviams bus pranešta atskiru laišku per 1 d.d.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis į: Anetą Abromavičiūtę, tel. 869058295 arba el.paštu: [email protected]

Maloniai kviečiame dalyvauti!