BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame dalyvauti konkurse “Lietuvos spaudos fotografija 2022”

Data

2022 01 14

Įvertinimas
0
foto konkursas.jpg
Gretos Skaraitienės foto

Kartu su Lietuvos Žurnalistų Sąjunga kviečiame visus Lietuvos žiniasklaidos fotografus bei fotografuojančius žurnalistus dalyvauti konkurse Lietuvos spaudos fotografija 2022” ir teikti nuotraukas, atspindinčias tai, kaip keičiasi Lietuvos žmonių požiūris į žalingus įpročius, psichoaktyviųjų medžiagų (tabako, alkoholio, el.cigarečių, narkotikų) vartojimą. 2022 metai yra paskelbti "Jaunimo metais", tad ir šiemet norėtume skirti daugiau dėmesio problemoms, su kuriomis susiduria jauni žmonės, bei galimybėms jas spręsti.

Konkursas “Lietuvos spaudos fotografija” žengia į trečiąjį savo gyvavimo dešimtmetį. Šiais metais pasipildė viena naujove - tema “Sveikiau”. Ši tema skirta atkreipti dėmesį į mūsų įpročius, gyvenimo būdą. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kviečia fotografus teikti nuotraukas, atspindinčias tai, kaip keičiasi Lietuvos žmonių požiūris į žalingus įpročius, psichoaktyviųjų medžiagų (tabako, alkoholio, el.cigarečių, narkotikų) vartojimą. Šia konkurso tema norėtume užmegzti dialogą su visuomene, paskatinti domėtis šiais klausimais. 2022 metai yra paskelbti "Jaunimo metais", tad ir konkursinėje temoje šiemet norėtume skirti daugiau dėmesio problemoms, su kuriomis susiduria jauni žmonės, bei galimybėms jas spręsti.

Registracija konkursui vyksta iki vasario 4d. Norintys susipažinti su konkurso taisyklėmis ir pateikti savo darbus daugiau informacijos gali rasti: 

http://pressphoto.lt/naujienos/prasideda-registracija-konkursui-lietuvos-spaudos-fotografija-2022
http://pressphoto.lt/naujienos/konkurso-lietuvos-spaudos-fotografija-2022-nuostatai