BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Išleidžiami nauji leidiniai apie sveikatos ir socialines atsako priemones narkotikų problemoms spręsti

Data

2021 11 05

Įvertinimas
0
1105.png

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja, kad Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centras išleis leidinių rinkinį, pavadintą „Sveikatos ir socialinės atsako priemonės į narkotikų problemas: Europos gairės 2021“. Rinkinys skirtas padėti specialistams ir politikos formuotojams spręsti su narkotikų vartojimu susijusias problemas. Visi rinkinio leidiniai bus baigti leisti 2022 m.

Šiuo metu jau galima susipažinti su leidiniu, padedančiu suprasti atsako priemonių taikymo procesą ir veiksnius, į kuriuos svarbu atsižvelgti kiekviename etape. Taip pat, su trumpomis gairėmis apie psichoaktyviųjų medžiagų, keliančių didžiausią susirūpinimą daugelyje Europos Sąjungos šalių, problemų sprendimo būdus.

Iki 2021 m. pabaigos bus išleisti dar keli leidiniai apie priemones, nukreiptas kovai su psichoaktyviųjų medžiagų sukeliama žala.

Kitais metais rinkinį papildys leidinys, kuriame bus aprašytos strategijos, galinčios padėti sėkmingai įgyvendinti numatytus tikslus, ir dvi leidinių grupės apie socialines aplinkas, kuriose kyla ar gali kilti su narkotikų vartojimu susijusios problemos, bei apie pažeidžiamiausias ar specialių poreikių reikalaujančias visuomenės grupes.

Su leidiniais susipažinti galima paspaudus žemiau esančias nuorodas: