BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Iniciatyvos „Saugi erdvė“ sezono pabaiga – miesto muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest‘21“

Data

2021 09 14

Įvertinimas
0
be safe lab 3 (002).jpg

Vasarai pasibaigus festivaliai tęsiasi – rugsėjo 9–12 dienomis edukacinė iniciatyva „Saugi erdvė“ dalyvavo miesto muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“.

Festivalio metu „Saugi erdvė“ informacinę palapinę aplankė daugiau nei 2000 renginio dalyvių, kuriems buvo suteikta objektyvi informacija apie skirtingų psichoaktyviųjų medžiagų veikimą, jų vartojimo ir maišymo rizikas, lytiškai plintančias ligas ir jų prevenciją.

Renginio metu buvo suteikta galimybė atlikti ŽIV greituosius testus, taip pat buvo dalinami prezervatyvai. Festivalio lankytojai kviesti pasinaudoti galimybe pasitikrinti alkotesteriais.

 Renginio dalyviams išdalinta  aktuali ir naudinga informacija psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos ir žalos mažinimo klausimais bei atlikta apklausa apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo paplitimą muzikos festivalių lankytojų tarpe, požiūrį į pokyčius formuojant narkotikų politiką Lietuvoje.

Edukacinę iniciatyvą „Saugi erdvė“ vykdanti valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir verslo komanda, kurią sudaro Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento, koalicijos „Galiu gyventi“, asociacijos „Demetra“, UAB „Alkotesteris“, Krizių įveikimo centro, Jaunimo linijos atstovai ir savanoriai, šiais metais baigia veiklą ir atsisveikina iki kitos vasaros.  Rūpinkimės savo ir aplinkinių sveikata.