BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamento specialistai susitiko su Lietuvos barų ir kavinių asociacija

Data

2021 02 11

Įvertinimas
0
1.jpg

Vasario 9 dieną įvyko Departamento organizuotas virtualus susitikimas su Lietuvos barų ir kavinių asociacija, kurio metu buvo aptarta informacija, pasirodžiusi socialiniuose tinkluose dėl Departamento veiklos, galiojančių Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatų ir jų įgyvendinimo. Susitikimo metu Departamento specialistai daugiausia dėmesio skyrė alkoholio reklamos draudimui socialinių tinklų paskyrose bei atsakė į pateiktus klausimus.

Departamentas atkreipia dėmesį, jog siekdamas užtikrinti Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų laikymąsi ir įgyvendinti pagrindinį jo tikslą –  mažinti alkoholio suvartojimą, jo prieinamumą bei daromą žalą sveikatai, Departamentas savo veikloje ieško naujų konsultavimo metodų bei būdų, didžiausią dėmesį skirdamas ūkio subjektų konsultavimui, metodinių rekomendacijų rengimui ir pažeidimų prevencijai, siekiant ūkio subjektus visų pirma įspėti ir konsultuoti, o ekonomines sankcijas taikyti tik kraštutiniu atveju, kai visos kitos priemonės jau išnaudotos.

Vaizdo įrašą iš nuotolinio susitikimo su Lietuvos barų ir kavinių asociacija galite peržiūrėti čia.

Dėkojame dalyvavusiems susititikime!

Dėl papildomos informacijos ir konsultacijų suteikimo maloniai prašome kreiptis į Tabako ir alkoholio kontrolės skyrių tel. 8 706 68094.