BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamento mokymai vis platesnei auditorijai

Data

2021 11 19

Įvertinimas
0
kolegija.jpg

Vakar Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) vestuose mokymuose „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?“ dalyvavo ne tik ūkio subjektai, tačiau ir Kauno kolegijos Technologijų fakulteto darbuotojai ir studentai.

Nepaisant to, jog mokymai skirti verslo naujokams, t. y. naujai įsisteigusioms įmonėms, ne ilgiau kaip 12 mėnesių vykdančioms veiklą mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais srityje, pateikiama informacija buvo aktuali ir Kauno kolegijos darbuotojams bei studentams.

Kauno kolegija organizuoja vyno, alaus ir midaus gamybos kursus, todėl mokymų metu dalyviai turėjo galimybę praplėsti  žinias, susijusias su alkoholinių gėrimų licencijavimu, teisiniu reglamentavimu, įskaitant prekybos, reklamos reglamentavimą ir kt. Mokymų pabaigoje vyko įdomi diskusija, dalyviai uždavė jiems rūpimus klausimus, į kuriuos atsakė Departamento specialistai.

Departamentas džiaugiasi aktyvia Kauno kolegijos bendruomene ir tikisi tolimesnio bendradarbiavimo.

O tuos, kurie dar nesuspėjo sudalyvauti mokymuose, Departamentas kviečia sekti naujienas Departamento svetainėje arba socialinio tinklo Facebook paskyroje, kadangi mokymai bus organizuojami ir ateityje.  Departamentas tikisi, kad mokymų metu gauta informacija padės naujokams sėkmingai vystyti savo verslą.