BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamento direktorius dalyvauja 64-ajame ENNSC Valdybos susitikime

Data

2021 12 17

Įvertinimas
1
ennsc.jpg

Valdyba yra ENNSC pagrindinė valdymo sprendimus priimanti struktūra. Ji renkasi ne rečiau kaip kartą per metus ir ją sudaro po vieną atstovą iš kiekvienos Europos Sąjungos valstybės narės, Norvegija, Turkija, du Europos Komisijos ir du Europos Parlamento paskirti atstovai.

„ENNSC yra viena iš Europos Sąjungos agentūrų, kuri renka, analizuoja ir teikia visuomenei ir politikos formuotojams moksliškai pagrįstą informaciją apie narkotikus, su narkotikų vartojimu susijusius reiškinius ir jų padarinius. ENNSC veikla remiasi „Reitox“ – Europos narkotikų ir narkomanijos informacinio tinklu, kurio nacionalinio centro funkcijas Lietuvoje vykdo Departamentas. Todėl ENNSC Valdybos sprendimai itin svarbūs ir turi tiesioginės įtakos Lietuvoje vykdomos narkotikų vartojimo stebėsenos pagal numatytus rodiklius stiprinimui ir gerinimui“ – teigė Departamento direktorius dr. Renaldas Čiužas.

64-ajame ENNSC Valdybos narių susitikime apžvelgti narkotikų vartojimo pokyčiai Europoje COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pristatytos ENNSC direktoriaus, valdybos pirmininko, biudžeto komiteto darbo ataskaitos, svarstyti ENNSC biudžeto 2022 ir 2023 metams klausimai, pristatyta Prancūzijos, pirmininkaujančios Europos Tarybai, darbotvarkė narkotikų politikos klausimais. Taip pat pristatytas naujas ENNSC valdymo modelis bei jo įgyvendinimo planas.

Susitikimo metu vyko rinkimai, kuomet iš Valdybos narių naujai kadencijai buvo renkami atstovai Valdybos pirmininko ir vicepirmininko, Vykdomojo komiteto bei Biudžeto komiteto narių pareigoms užimti. Naujuoju Valdybos pirmininku išrinktas Austrijos atstovas Franz Pietch, o jo vicepirmininku Liuksemburgo atstovas Xavier Poos.

Daugiau informacijos