BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamento atstovai dalyvavo socialinės politikos konferencijoje

Data

2021 12 08

Įvertinimas
0
konferencija.png

Šių metų spalio mėn. 22 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete vyko Socialinės politikos konferencija „COVID 19 pandemija ir lėtinės socialinės politikos ligos, laimėjimai bei receptai“. Konferencija skirta aptarti, kaip Covid-19 pandemijos iššaukti socialinio ir ekonominio gyvenimo pokyčiai paveikė gyventojų padėtį, kaip reagavo socialinė politika, kokios priemonės buvo taikytos bei kokie yra ilgalaikiai Lietuvos socialinės politikos iššūkiai ir galimybės. Socialinių problemų ir socialinės politikos aptarimas dalyvaujant tos srities tyrėjams bei politikos praktikams reikšmingas vystant socialinės politikos tyrimus ir didinant pačios praktinės veiklos reikšmę visuomenės raidai bei darniam jos funkcionavimui.

Konferencijoje dalyvavo aukštųjų mokyklų bei tyrimų institutų mokslininkai, politikai, socialinės politikos praktikai, dirbantys valstybinėse įstaigose ir nevyriausybinėse organizacijose. Departamento direktorius  prof. dr. Renaldas Čiužas kartu su Stebėsenos ir analizės skyriaus vedėja Evelina Pridotkiene parengė pranešimą Covid-19 poveikis narkotikų vartojimo įpročiams”. Pranešimo metu buvo apžvelgiami narkotikų vartojimo įpročių pokyčiai pandemijos metu, taip pat pateikti svarbiausi internetinio tyrimo rezultatai, kurie atskleidė su kokiais sunkumais susidūrė narkotikų vartotojai, kokios priežastys lėmė didesnį ar mažesnį jų susidomėjimą narkotinėmis medžiagomis.

Visas konferencijos pranešimų santraukas galite rasti čia.