BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Departamentas atnaujino rekomendacijas verslui dėl reklamos

Data

2021 01 18

Įvertinimas
0
NTAKD_baneris.jpg

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojusių Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimų, kurių tikslas -  įgyvendinti Pasaulio sveikatos organizacijos siūlomas geriausias alkoholio prieinamumą mažinančias priemones, padėsiančias mažinti alkoholio suvartojimą Lietuvoje, praėjo  trys metai.

Departamentas dar 2017 metais prieš Įstatymo įsigaliojimą buvo parengęs verslui rekomendacijas dėl alkoholio reklamos draudimo įgyvendinimo.

Per kelerius metus sparčiai patobulėjo technologijos, verslas pradėjo naudoti naujas komunikacines priemones, o Lietuvos teismai pradėjo formuoti teisminę praktiką dėl Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų.

Todėl 2020 m. pabaigoje Departamentas intensyviai rengė susitikimus su įvairiomis alkoholio verslo asocijuotomis struktūromis, siekdamas išgryninti pagrindinius verslui kylančius klausimus ir atsakyti į juos. Šių konstruktyvių susitikimų metu gauta naudinga informacija  padėjo atnaujinti rekomendacijas, jas patobulinti, atsižvelgiant į šiandienos aktualijas.

Departamentas maloniai kviečia susipažinti su atnaujintomis rekomendacijomis ir tikisi, kad jos atsakys į rūpimus klausimus, įneš daugiau aiškumo bei padės sėkmingai įgyvendinti Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatas. Rekomendacijas rasite čia

Departamentas pasisako už sąmoningą žmogų, socialiai atsakingą verslą ir sveiką visuomenę!

Dėl papildomos informacijos ir konsultacijų suteikimo maloniai prašome kreiptis į Tabako ir alkoholio kontrolės skyrių tel. 8 706 68094 arba el. paštu ntakd@ntakd.lt.