BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Bendradarbiavimas su Mykolo Romerio Universiteto bendruomene

Data

2021 11 12

Įvertinimas
0
1112-2.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas), bendradarbiaudamas su Mykolo Romerio universitetu, tęsia susitikimus su universiteto bendruomene ir lapkričio 11 d. su dėstytojais diskutavo  apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją ir naujas psichoaktyviąsias medžiagas. Departamento specialistai pasidalino aktualia informacija apie naujų psichoaktyviųjų medžiagų situaciją Europoje ir Lietuvoje, papasakojo, kuo jos skiriasi nuo „tradicinių“ narkotikų, koks naujų psichoaktyviųjų medžiagų poveikis bei jų keliamos grėsmės, galimos formos, vartojimo būdai bei prevencija.

Spalio 11 d. Departamento specialistai vykdė mokymus Mykolo Romerio universitete studijuojantiems  būsimiems socialiniams pedagogams apie veiksmingą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją. Mokymų metu studentai buvo supažindinti su veiksmingos psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos metodais, pristatytos Europos prevencijos tyrimų draugijos  paskelbtos  įžvalgos dėl neefektyvių ir galimai žalingų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos metodų, taip pat pristatyta Europos prevencijos mokymų programa.

Departamentas ir toliau tęs produktyvų bendradarbiavimą su Mykolo Romerio Universitetu ir ateityje.