BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2021 m. gegužės 1d. įsigalioja elektroninių cigarečių gamybos licencijavimas

Data

2021 04 27

Įvertinimas
0
cigs.jpeg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) informuoja, kad nuo 2021 m. gegužės 1 d. įsigalioja nauji Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimai, kuriais numatyta licencijuoti su tabako gaminiais susijusių gaminių – elektroninių cigarečių, jų pildyklių ir žolinių rūkomųjų gaminių gamybą.

2021 m. balandžio 21 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarimu Nr. 253 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1998 m. spalio 2 d. nutarimo Nr. 1180 „Dėl tabako gaminių gamybos licencijavimo“, pakeitimo“ patvirtino naujas Tabako gaminių ir su tabako gaminiais susijusių gaminių gamybos licencijavimo taisykles, kurios įsigalioja 2021 m. gegužės 1 d. https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.5521AD5A3A5F/sKuURoVsNX 

Šiuo nutarimu patvirtinta nauja licencijos rūšis - licencija verstis tabako gaminių ir su tabako gaminiais susijusių gaminių gamyba.

Licencijos išduodamos juridiniams asmenims ir užsienio juridinių asmenų filialams. Asmenys, norintys gauti  licenciją verstis tabako gaminių ir su tabako gaminiais susijusių gaminių gamyba turi pateikti paraišką Departamentui.                                         

           Iki 2021 m. balandžio 30 d. išduotų licencijų verstis tabako gaminių gamyba pavadinimas,  nuo 2021   m. gegužės 1 d. pakeičiamas į licenciją verstis tabako gaminių ir su tabako gaminiais susijusių gaminių gamyba. Leidžiamų gaminti tabako gaminių kodai ir pavadinimai pagal Europos Bendrijos kombinuotąją nomenklatūrą yra įrašyti į išduotas licencijas.