BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


PARENGTAS KASMETINIS TYRIMAS APIE ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ IR TABAKO GAMINIŲ MAŽMENINĖS PREKYBOS VIETŲ IŠSIDĖSTYMĄ LIETUVOJE

Data

2020 12 01

Įvertinimas
0
Fiksavimas.PNG

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas parengė „Alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių mažmeninės prekybos vietų išsidėstymo Lietuvos teritorijoje pagal savivaldybių išduotas licencijas 2020 metais tyrimą“.

                      2020 m. tyrimas atliktas naudojantis VĮ Registrų centro Licencijų informacinės sistemos informacija apie savivaldybių išduotas licencijas verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir licencijas verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais.

                      Šiame tyrime rasite informaciją apie licencijų verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir licencijų verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais skaičių Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse, jų skaičiaus kitimo tendencijas, licencijų verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais pasiskirstymą pagal veiklos rūšis, tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų prieinamumą pagal gyventojų skaičių, tenkantį vienai licencijai verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ar verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais. 

                      Susipažinti su tyrimu galite Departamento svetainėje adresu:

https://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/Licencijavimas/2020%20Tyrimas%20alkoholis%20tabakas%20%20galut.pdf