BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Uždaryti

Naujienos

diocument.jpg
2021 07 27
Elektroninių cigarečių prekybos ir gamybos licencijavimas įgauna pagreitį

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. elektroninių cigarečių ir jų pildyklių gamybai bei prekybai privaloma turėti vieną iš trijų naujų rūšių licenciją: verstis didmenine ar mažmenine prekyba su tabako gaminiais susijusiais gaminiais, verstis šių gaminių gamyba, – skelbia Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas.

Hepatitus.jpg
2021 07 27
PSO: kasmet nuo hepatitų miršta 1,1 mln. gyventojų

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, virusiniais hepatitais B ir C pasaulyje kasmet užsikrečia 3 mln. gyventojų ir 1,1 mln. sergančiųjų miršta. Todėl PSO nustatė ambicingą tikslą – iki 2030 m. eliminuoti (panaikinti) virusinius hepatitus kaip visuomenės sveikatos problemą.

lryto nuotr_.jpg
2021 07 16
Projekto dalyviai sutiko papasakoti savo istorijas – kada išsivysto polinkis į priklausomybę?

Projekto „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialine integracija“ dalyviai sutiko papasakoti savo istorijas. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas kartu su 12 partnerių – psichologinės socialinės reabilitacijos (trumpalaikės socialinės globos) įstaigų projektą įgyvendina nuo 2015 ...

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Renaldas Čiužas

Direktorius

Departamento kontaktai

Šv. Stepono g. 27A, 01312 Vilnius     

Kaip mus rasti?

---------------------------------------

Informacija dėl:

Licencijavimo:

8 (706) 68090

Alkoholio ir tabako kontrolės:

8 (706) 68094

Prekursorių kontrolės:

8 (706) 63192

---------------------------------------

El. paštas: ntakd@ntakd.lt