BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NTAKD socialinė akcija „Ženk Nerūkęs“

 

Kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad 2022  metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti ,,Jaunimo metais“, NTAKD 2022 m. gegužės 2 – 30 dienomis organizavo socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“, įtraukusią įspūdingą dalyvių skaičių - 11,2 tūkst. Visi drauge nuėjome net 1 730 657 496 žingsnius - tai atstumas (1 236 183 km), prilygstantis 1 kelionei iki Mėnulio ir atgal. O jei keliautume aplink Žemę, su tiek žingsnių ją apeitume net 34 kartus.

„Ženk Nerūkęs“ dalyviais galėjo būti kiekvienas! Kvietėme rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleidžiant laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių, o turintiems priklausomybę, tai buvo proga pabandyti iškeisti žalingą įprotį į naują ir sveikesnį.

O kad pirmas žingsnis pokyčių link būtų dar lengvesnis, kiekvienas, užsiregistravęs akcijoje ir nuėjęs bent 50 000 žingsnių*, akcijos pabaigoje dalyvavo loterijoje ir turėjo galimybę laimėti vieną iš 10-ties įvairių prizų: gertuves, laisvalaikio krepšius, kuprines, ausines. Taip pat akcijos metu kiekvieną savaitę rinkome savaitės ėjiką, o akcijos pabaigoje, gegužės 31 d., minėdami Pasaulinę dieną be tabako, apdovanojome ir daugiausiai – 1 781 667 žingsnius per socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“ nužingsniavusį Juozą Meldžiuką.

Akcijos prizų laimėtojais negalėjo būti NTAKD darbuotojai.
*Atkreipiame dėmesį, jog dėl pasaulinio vaikų duomenų apsaugos reglamento, jaunesnių nei 13 metų vaikų fizinio aktyvumo duomenys nebuvo sinchronizuojami tarp mobiliųjų programėlių.  

 

Dėkojame visiems ne tik aktyviai dalyvavusiems, bet ir prisidėjusiems viešinant, palaikiusiems socialinę akciją „Ženk Nerūkęs!“, kviečiančią gyventi „be dūmų“!

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-13