BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NTAKD socialinė akcija „Ženk Nerūkęs“

Kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako (gegužės 31 d.) bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, paskelbti ,,Jaunimo metais“, NTAKD 2022 m. gegužės 2 30 dienomis organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“.

 

Ženk Nerūkęs“ dalyviu gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių, o jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį. 

 

O kad pirmas žingsnis pokyčių link būtų dar lengvesnis, kiekvienas, užsiregistravęs akcijoje ir nuėjęs bent 50 000 žingsnių*, akcijos pabaigoje, gegužės 31 d., dalyvaus loterijoje ir turės galimybę laimėti vieną iš 10-ties įvairių prizų: gertuves, laisvalaikio krepšius, kuprines, ausines. Taip pat akcijos metu kiekvieną savaitę rinksime savaitės ėjiką, o akcijos pabaigoje, gegužės 31 d.,  apdovanosime ir daugiausiai nužingsniavusį.

Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

 

Akcijos prizų laimėtojais negali būti NTAKD darbuotojai.

*Atkreipiame dėmesį, jog dėl pasaulinio vaikų duomenų apsaugos reglamento, jaunesnių nei 13 metų vaikų fizinio aktyvumo duomenys nėra sinchronizuojami tarp mobiliųjų programėlių.

 

Kaip dalyvauti akcijoje „Ženk Nerūkęs“:

Išankstinė registracija jau vyksta per mobiliąją programėlę „#walk15“:

  • Parsisiųskite programėlę „#walk15“ spustelėję ČIA  (prisijungimo instrukciją rasite čia);
  • Spauskite „taurės“ ikoną;
  • Prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

 

 

Paskatinkime visus, neabejingus gyvenimui „be dūmų“, gegužės 2 30 dienomis dalyvauti akcijoje ,,Ženk nerūkęs‘‘!

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-20