BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prevencija darbo vietose

Darbuotojų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo problema tampa vis aktualesnė, nes šių medžiagų vartojimas neigiamai atsiliepia darbovietei, darbuotojams, jų šeimos nariams ir visai bendruomenei. Kadangi dauguma suaugusiųjų dirba ir didelę laiko dalį praleidžia darbe, darbovietėse yra nemažai galimybių įgyvendinti prevencijos strategijas ir mažinti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo daromą žalą.

Rekomendacijos, naudinga informacija psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos darbo vietose tema

                

Tyrimų ataskaitos

         

Alkoholio  ir narkotikų vartojimo prevencija darbo vietose (Europos Tarybos Pompidou grupės sukurti rekomendacinių pasiūlymų pagrindai)

             Anglų kalba                                          Lietuvių kalba 

   

Už Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento interneto svetainėje skelbiamos informacijos teikimą skyriuje „Prevencija darbo vietose“ atsakinga Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo skyriaus vyriausioji specialistė Rūta Gedminienė tel. 8 7066 83 71, el. paštas: ruta.gedminiene@ntakd.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-15