BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tabako, alkoholio, narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursorių licencijų skyriaus vedėja Violeta Verseckienė

  1. Užtikrinti mokymų, skirtų verslo naujokams alkoholio produktų ir su tabako gaminiais susijusių gaminių didmeninės prekybos ir gamybos licencijuojamos veiklos klausimais, organizavimą ir pravedimą.
  2. Užtikrinti  licencijų verstis neapdorotu tabaku išdavimo proceso vykdymą, paslaugų aprašų, paraiškų formų sukūrimą.
  3. Parengti ir pateikti siūlymus dėl teisės aktų, reglamentuojančių alkoholio produktų, tabako gaminių ar su tabako gaminiais susijusių gaminių didmeninės prekybos ar gamybos licencijų ar leidimų vykdyti pluoštinių kanapių gaminių gamybos, kurios metu susidaro pluoštinių kanapių tarpiniai produktai, kuriuose THC kiekis viršija leidžiamą 0,2 procento ribą, veiklą, tobulinimo pateikimo.
  4. Efektyvinti administracinių paslaugų teikimą ir mažinti administracinę naštą ūkio subjektams, vykdant elektroninių paslaugų plėtrą.
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-03