BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Stebėsenos ir analizės skyriaus vedėja Evelina Pridotkienė

  1. Parengti veiklos (ir finansų) metinę ataskaitą  vykdant su Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centru sudarytą sutartį „Aktyvus indėlis į Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro 2021 m. veiklos programos įgyvendinimą“.
  2. Plėsti ir tobulinti Lietuvos „Reitox“ nacionalinio centro suburto narkotikų stebėsenos informacinio tinklo (institucijų specialistų ir ekspertų, nevyriausybinių organizacijų atstovų, dirbančių narkotikų pasiūlos ir paklausos mažinimo srityse) veiklą.
  3. Viešinti Departamento veiklą, pagal skyriaus kompetenciją, pagrįstą naujausiais stebėsenos ir analizės metodais bei duomenimis.
  4. Užtikrinti NTKAD strateginiame plane nustatytus įpareigojimus/rezultatus 2022 m. pagal skyriaus kompetenciją.
  5. Bendradarbiaujant su NTKAD kolegomis, NVO, inicijuoti ne mažiau kaip 1 mokslo ir praktikos įrodymais grįstą intervenciją psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos srityje, skirtų tikslinėms grupėms įgyvendinimą.
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-03