BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo skyriaus vedėja Aušra Želvienė

1.    Dalyvauti 2021–2030 m. Sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo plėtros programos pažangos priemonės „Stiprinti gyventojų psichikos sveikatą bei plėtoti psichoaktyviųjų medžiagų kontrolę ir vartojimo prevenciją” veiklų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos srityje planavime, teikti siūlymus.
2.    Inicijuoti ne mažiau kaip 2 mokslo ir praktikos įrodymais grįstų intervencijų narkotikų, tabako ir (ar) alkoholio vartojimo prevencijos srityje, skirtų tikslinėms grupėms įgyvendinimą.
3.    Per einamuosius metus įgyvendinti ne mažiau negu 3 naujas prevencines priemones tabako ir alkoholio vartojimo mažinimo srityje, skirtas tikslinėms grupėms.
4.    Atlikti 2 analizes-įžvalgas aktualiai kuruojamos srities klausimais bei pateikti įrodymais grįstus siūlymus dėl galimų veiksmų psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos srityje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-05