BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Bendrųjų reikalų ir vidaus administravimo skyriaus vedėja Erika Baubaitė

  1. Užtikrinti SAM Vidaus audito skyriaus atlikto NTAKD veiklos ir valdymo vidaus audito 2022-04-29 ataskaitos Nr.VAA-5 rekomendaciju igyvendinimo priemoniu plano igyvendinima nustatytais terminais

  2. Organizuoti  Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento viešųjų pirkimų vykdymo perdavimo procedūras VšĮ CPO LT.

  3. Atlikti asmens duomenų tvarkymo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamente inventorizaciją, nustatant asmens duomenų tvarkymo tikslus, teisinius pagrindus, tvarkymo terminus ir teikimą tretiesiems asmenims.

  4. Organizuoti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacinių technologijų infrastruktūros priežiūrą ir vystymą, optimizuojant interneto ir viešojo fiksuoto ryšio paslaugas.
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-03