BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Darbo grupės ir komisijos

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamente remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos įstatymo 701 straipsnio 2 dalies 2 punktu, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011 m. vasario 23 d. nutarimu Nr. 244, 12.2 punktu ir siekiant užtikrinti glaudesnį tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir bendrų veiksmų derinimą narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) kontrolės srityje 2013 m. sausio 24 d. sudaryta Tarpinstitucinė narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) kontrolės veiksmų koordinavimo komisija.

Komisija vykdo šias funkcijas:

1. nagrinėja ir vertina informaciją apie psichoaktyvų efektą sukeliančias medžiagas;

2. pagal kompetenciją kreipiasi į Europos Sąjungos institucijas ir įstaigas, naudojasi informaciniais tinklais dėl reikalingos informacijos Komisijos funkcijoms atlikti ir vertina gautą informaciją;

3. vykdydama šio Darbo reglamento 6.1 ir 6.2 papunkčiuose numatytas funkcijas, rengia (priima) šio Darbo reglamento 21 punkte numatytus siūlymus ir teikia juos Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) direktoriui.

  Komisija teikia šiuos siūlymus:

1. dėl psichoaktyvų efektą sukeliančių medžiagų įtraukimo į Narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus;

2. dėl psichoaktyvų efektą sukeliančių medžiagų nedidelio, didelio ir labai didelio kiekio dydžio nustatymo;

3. dėl kitų psichoaktyvų efektą sukeliančių medžiagų rinkos ribojimo priemonių taikymo ar jų pakeitimo.

Įrašų
puslapyje