BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kampanijos

Neįgaliesiems

Socialinė informacinė kampanija „Vaikystė šešėlyje“

Nuo 2015 m. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, bendradarbiaudamas su asociacija „Mentor Lietuva“, kasmet vasario mėnesį mini savaitę apie vaikystę, kurią temdo tėvų alkoholio vartojimas, siekia atkreipti dėmesį į problemas, su kuriomis susiduria alkoholį vartojančių tėvų šeimose augantys vaikai, skatinti jiems padėti, ieškoti bei sulaukti pagalbos. O socialinė informacinė kampanija „Vaikystė šešėlyje“ šių tikslų siekia visus metus vykdomomis veiklomis. Šia kampanija pabrėžiama būtinybė padėti vaikams, kurie auga žalingai alkoholį vartojančioje aplinkoje, akcentuojama su tuo susijusių sunkumų įveikimo svarba.

Daugiau informacijos apie socialinę kampaniją „Vaikystė šešėlyje“. ->

 

Socialinė informacinė kampanija „Pirmiausia – išklausyk“

Pirmas žingsnis, norint padėti vaikams ar jaunimui sveikai ir saugiai augti – juos išklausyti. Apie tai primena Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuro (UNODC) įgyvendinama socialinė informacinė kampanija „Pirmiausia – išklausyk“ (angl. listen first), kurios tikslas – skatinti palaikyti mokslo įrodymais pagrįstą prevenciją tam, kad vaikai augtų laimingi ir atsparūs neigiamiems rizikos veiksniams. 

Daugiau informacijos apie socialinę kampaniją „Pirmiausia - išklausyk“. ->

 

Socialinė informacinė kampanija „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“

Kampanijos tikslas – siekti paveikti tėvų elgseną, skatinti elgtis atsakingai prieš savo vaikus bei susimąstyti, ar esame tinkamas pavyzdys savo vaikams, formuojant neigiamas nuostatas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo atžvilgiu.

Daugiau informacijos apie socialinę kampaniją „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“. ->

 

Už informacijos teikimą srityje „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kampanijos“  atsakinga Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo skyriaus vyr. specialistė Rūta Gedminienė, tel. 8 7066 83 74,  el. paštas ruta.gedminiene@ntakd.lt

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-10