BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


VYKDANT PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJĄ SVARBIAUSIA - KOKYBĖ

Data

2017 11 27

Įvertinimas
0
EDPQS mokymai 201-11-27.jpg

Departamentas, tęsdamas darbą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės srityje, lapkričio 27 d. organizuoja jau septintus mokymus šiais metais, kurių tikslas – supažindinti Lietuvos specialistus, dirbančius prevencijos srityje, su Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartais, padėti ir skatinti vykdyti kokybišką prevencinę veiklą.

Mokymuose dalyvauja ir praktiškai dirbti su minėtais standartais išbando visuomenės sveikatos biurų, švietimo ir mokslo įstaigų, savivaldybių specialistai, dirbantys prevencijos srityje.

Negalėjusius atvykti į mokymus, maloniai kviečiame susipažinti su Departamento 2016 m. išverstu, adaptuotu ir išleistu Europos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės standartų vadovo sutrumpintu variantu. Tikimės, kad leidinys bus naudingas tiek valstybės, tiek savivaldybių ir nevyriausybinių organizacijų atstovams, kurie kuria, vykdo, vertina ar finansuoja psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemones, taip pat politikos formuotojams, Narkotikų kontrolės ir Vaiko gerovės komisijų nariams, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriams savivaldybėse ir prisidės prie mūsų šalyje vykdomos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos kokybės gerinimo.