BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


TĘSIAMI ANKSTYVOSIOS INTERVENCIJOS MOKYMAI SPECIALISTAMS

Data

2018 03 29

Įvertinimas
1
20180213_144838.jpg

Departamentas, siekdamas užtikrinti Ankstyvosios intervencijos programos prieinamumą visoje Lietuvoje,  ir 2018 metais tęsia mokymus specialistams, kaip efektyviai vykdyti Ankstyvąją intervenciją eksperimentuojantiems, nereguliariai vartojantiems alkoholį ar narkotikus jauniems asmenims.

Kovo 27-28 d. Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centre vyko Ankstyvosios intervencijos programos mokymai  švietimo pagalbos ir pedagoginių psichologinių tarnybų bei visuomenės sveikatos biurų specialistams.

2018 m. sausio 18 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu  Nr. V-60/V-39 patvirtintas Ankstyvosios intervencijos programos vykdymo tvarkos aprašas, nustatantis savivaldybių visuomenės sveikatos biurų kartu su pedagoginėmis psichologinėmis ar švietimo pagalbos tarnybomis bendrą veiklą organizuojant ir vykdant Ankstyvosios intervencijos programą. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://ntakd.lrv.lt/lt/prevencija/ankstyvoji-intervencija.