exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Susitikime aptartas tarpinstitucinis bendradarbiavimas

Data

2020 02 20

Įvertinimas
0
susitikimas.jpg

Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas šiandien susitiko su  Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus pavaduotoja, laikinai atliekančia direktoriaus funkcijas Gražina Belian ir Lina Jurgelaitiene, laikinai atliekančia Stebėsenos ir analizės skyriaus vedėjo pareigas.

Susitikimo metu buvo aptarti bendradarbiavimo aspektai, vykdant narkotinių ir psichotropinių medžiagų prevenciją, renkant statistinius duomenis, atliekant tyrimus dėl psichoaktyvių medžiagų vartojimo paplitimo įkalinimo įstaigose bei nuteistųjų pakaitinio gydymo esant priklausomybei nuo opioidų, galimybės.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento atstovės domėjosi galimybe įkalinimo įstaigose vystyti projektą, kurio metu nuteistiesiems, turintiems priklausomybę psichoaktyvioms medžiagoms, išleidimo į laisvę metu būtų suteikiama informacija apie Naloksoną – vaistinį preparatą, opioidų priešnuodį, kuriuo galima neutralizuoti opioidų perdozavimo poveikį ir išvengti mirties nuo perdozavimo.

Susitikime diskutuota apie iniciatyvas suteikti asmenims, priklausomiems nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo, pagalbos tęstinumą, kad nuteistieji galėtų grįžti į visavertį gyvenimą, o visuomenė būtų apsaugota nuo nusikaltimų, susijusių su šių medžiagų vartojimu.