exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Susitikimas su Azerbaidžano Respublikos ambasados Lietuvos Respublikoje atstovais

Data

2020 09 21

Įvertinimas
2
Dizainas be pavadinimo.png

Šiandien Azerbaidžano Respublikos ambasados Lietuvos Respublikoje konsulas kartu su misijos vadovo pavaduotoju susitiko su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriumi ir skyrių vedėjais.

Ambasados atstovams buvo pristatyta Departamento veikla: pasidalinta gerąja patirtimi narkotikų vartojimo paplitimo ir jo sukeltos žalos sveikatai stebėsenos ir prevencijos srityje, trumpai apžvelgtos pagrindinės vykdomos priemonės narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų kontrolės srityje, subjektų veiklos priežiūros svarba bei narkotinių medžiagų gaminimui naudojamų cheminių medžiagų stebėsenos, duomenų analizės svarba besikeičiančioje narkotinių medžiagų rinkoje.

Susitikimo metu aptarta tiek subjektų, tiek ir kontrolę vykdančių pareigūnų mokymų reikšmė, siekiant atpažinti bei nustatyti galimai įtartinus sandorius. Svečiai buvo supažindinti su Lietuvoje galiojančiais narkotinių ir psichotropinių medžiagų teisinio reguliavimo pagrindais, pabrėžiant su kokiais sunkumais buvo susiduriama anksčiau, siekiant nustatyti rinkos reguliavimo priemones naujoms psichoaktyviosioms medžiagoms. Pabrėžta, kad dabartinio įstatymo nuostatos naujų psichoaktyviųjų medžiagų reguliavimo srityje, vos per kelias dienas leidžia greitai pritaikyti kontrolės priemones labai pavojingoms naujoms medžiagoms, kas sudaro palankias sąlygas apsaugoti Lietuvos rinką ir žmones nuo labai pavojingų narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Tikimės, jog šis susitikimas padės pamatus glaudesniam bendradarbiavimui ateityje.