BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Studentams – apie narkotikus šiuolaikiškai

Data

2019 04 24

Įvertinimas
0
ji.jpg

Departamentas, siekdamas didinti jaunų žmonių sąmoningumą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo klausimais, skatindamas pasirinkti sveiką gyvenimo būdą, įsivertinti savo rizikingą elgesį (rūkymas, narkotikų vartojimas) bei sužinoti, kur kreiptis pagalbos balandžio 18 d. dalyvavo Mykolo Romerio universiteto studentų atstovybės organizuotame renginyje „MRU naktis“.

 

Susitikimui su studentais pasirinktas netradicinis pranešimo formatas – interaktyvi ir įtraukianti paskaita-diskusija jaunimui aktualiais klausimais. Jos metu pristatytos Departamento sukurtos ir administruojamos interneto svetainės: www.nerukysiu.lt ir www.askritiškas.lt. Diskutuojant daug dėmesio skirta edukacinės iniciatyvos „Be Safe Lab“ veiklai muzikos festivaliuose, taip pat strateginiams narkotikų politikos klausimams. Galima pasidžiaugti, kad susitikime dalyvavę studentai buvo atviri ir norintys pasidalyti savo įžvalgomis, patirtimis bei rūpimais klausimais.