BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rugsėjo 29–30 d. suorganizuoti mokymai savivaldybių narkotikų kontrolės komisijų nariams

Data

2020 09 30

Įvertinimas
0
savi.png

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, siekdamas glaudesnio bendradarbiavimo su savivaldybėmis rengiant ir vykdant psichoaktyviųjų medžiagų kontrolės ir vartojimo prevencijos priemones bei užtikrinant, kad psichoaktyviųjų medžiagų kontrolės ir vartojimo prevencijos programos taptų ne vien politiniais, bet ir praktiniais dokumentais bei atitiktų nacionalinės politikos tikslus ir uždavinius, 2020 m. rugsėjo 29–30 d. suorganizavo savivaldybių narkotikų kontrolės komisijų narių nuotolinius mokymus tema „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos politikos formavimas ir įgyvendinimas savivaldybėse“.

Mokymų metu buvo apžvelgtos savivaldybių narkotikų kontrolės komisijų veiklos psichoaktyviųjų medžiagų kontrolės ir vartojimo prevencijos tobulinimo galimybės, veiksmingos psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos priemonės, pagalbos būdai psichoaktyviąsias medžiagas vartojantiems asmenims, naujų psichoaktyiųjų medžiagų rinka ir kontrolė.

Mokymų metu dalyviai galėjo ne tik užduoti klausimus ir gauti atsakymus, bet ir aptarti glaudesnį Departamento ir savivaldybių narkotikų kontrolės komisijų bendradarbiavimą.

Tik dirbant drauge galima pasiekti, kad Lietuva taptų sveikesne ir saugesne visuomene, kurioje  kiekvienam žmogui yra siekiama padėti išvengti alkoholio, tabako ir narkotikų daromos žalos ar ją sumažinti, rūpintis savo, šeimos ar bendruomenės narių sveikata bei gerove.