BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pristatome naują modernią konsultacinę priemonę

Data

2018 08 23

Įvertinimas
1
baneris.jpg

Departamentas džiaugiasi galėdamas pristatyti patogią konsultacinę priemonę ūkio subjektams, taip pat priežiūrą vykdančioms institucijoms bei savivaldybėms.

Sukurtoje  interneto svetainėje medis.ntakd.lt rasite informaciją apie ūkio subjektų, vykdančių veiklas su narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursoriais, tabako ir alkoholio gaminiais, veiklos priežiūros reikalavimus, licencijų išdavimo ir licencijuojamos veiklos vykdymo sąlygas, atsakymus į rūpimus aktualius klausimus.

Kviečiame naudotis sukurta priemone, kuri palengvins Jūsų kasdieninį darbą.

Konsultacinės priemonės sukūrimas finansuojamas projekto ,,Daugiafunkcinio konsultavimo modelio ūkio subjektams vykdantiems veiklas, susijusias su narkotikų prekursoriais tabako ir alkoholio gaminiais, sukūrimas“ 2014 -2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų lėšomis.

Daugiafukncinis konsultavimo modelis