BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prekybos alkoholiniais gėrimais lauko sąlygomis naujienos

Data

2018 04 09

Įvertinimas
0
ntakd_prezentacija_2-01.jpg

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojusi Alkoholio kontrolės įstatymo redakcija numato, kad ūkio subjektai, prekiaujantys alkoholiniais gėrimais stacionariosiose viešojo maitinimo vietose, gali aptarnauti pirkėjus lauko sąlygomis ne didesniu kaip 40 metrų atstumu nuo stacionariosios viešojo maitinimo vietos įrengtose aptarnavimo vietose (zonose) be papildomos licencijos. Departamentas parengė rekomendacijas dėl šios Įstatymo nuostatos taikymo. Parengtoje atmintinėje pateikiama informacija apie tai, ką turi atlikti ūkio subjektai, norėdami pasinaudoti tokia teise, kaip siūloma matuoti 40 metrų atstumą bei kokie kiti reikalavimai taikomi vykdant prekybą lauko sąlygomis.

Tikimės, kad parengta informacija bus naudinga ne tik ūkio subjektams, bet ir savivaldybėms bei kitoms verslo priežiūrą vykdančioms institucijoms.

Linkime gražaus vasaros sezono!