BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pranešimas Nr.24L-76 apie išduotą naują patikslintą UAB " Bang&Bonsomer" veiklos su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais) vietos registracijos pažymėjimą Nr. L2-69.

Data

2017 12 13

Įvertinimas
0

2017 m. gruodžio 13 d. Nr. 24L-76

Vilnius

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) kontrolės įstatymo 5 straipsnio 2 dalimi ir Veiklos, susijusios su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), licencijavimo, vietos registravimo, importo ir eksporto leidimų išdavimo ir šios veiklos priežiūros ir kontrolės vykdymo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2006 m. kovo 9 d. nutarimu Nr. 221 „Dėl Veiklos, susijusios su narkotinių, psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais), licencijavimo, vietos registravimo, importo ir eksporto leidimų išdavimo ir šios veiklos priežiūros ir kontrolės vykdymo taisyklių patvirtinimo“, 34 punktu, 2017 m. gruodžio 13 d. išduotas naujas patikslintas UAB „BANG&BONSOMER“ (įmonės kodas 111468510, Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Basanavičiaus g. 31-6) veiklos su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais) vietos registracijos pažymėjimas Nr. L2-69, kuriame vietoje veiklos vietos adreso Liudvinavo g. 1E, Vilnius įrašomas veiklos vietos adresas Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Liepkalnio g. 85B.