BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pokyčiai tabako ir el. cigarečių priežiūros srityje

Data

2020 10 29

Įvertinimas
0
2.jpg

Nuo lapkričio 1 d. Departamentui suteikiama teisė duoti privalomus nurodymus šalinant neteisėtai elektroniniais ryšiais skleidžiamą tabako gaminių ir su tabako gaminiais susijusių gaminių, tokių kaip el. cigarečių ir jų pildyklių, reklamą bei informaciją apie vykdomą tokių gaminių vidaus ir tarpvalstybinę nuotolinę prekybą internetu. Nuoroda čia.

Iki šiol tokia teise Departamentas galėjo naudotis tik siekdamas užtikrinti, kad Lietuvos Respublikoje nebūtų skleidžiama neteisėta alkoholio reklama. Sėkmingas priemonių taikymas alkoholio kontrolės srityje Departamentui leidžia tikėtis, kad  įsigaliojantys įrankiai padės efektyviau užtikrinti Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo laikymąsi.

Vis tik atkreipiame dėmesį, kad Departamento prioritetinis tikslas yra veikti prevenciškai, todėl primename, kad esame visada pasiruošę bendradarbiauti ir konsultuoti ūkio subjektus.

Konsultacijos tabako ir alkoholio kontrolės klausimais teikiamos telefonu 8 706 68094 arba elektroniniu paštu ntakd@ntakd.lt.