exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Pagerbti visuomenės sveikatai nusipelnę specialistai

Data

2020 02 26

Įvertinimas
0
foto metu specialisto apdovanojimai.jpg

2020 m. vasario 26 d. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktoriaus pavaduotoja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas, ir Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo pirmininkė Gražina Belian dalyvavo Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos organizuotuose visuomenės sveikatos biurų „Metų specialisto“ apdovanojimuose. Šių jau tradicija tapusių apdovanojimų tikslas yra pagerbti asmenis, nusipelniusius visuomenės sveikatai, jos plėtrai ir stiprinimui.

Tardama sveikinimo žodį G. Belian padėkojo visuomenės sveikatos biurams už aktyvų dalyvavimą stiprinant Lietuvos gyventojų sveikatą, vykdant prevencinę veiklą ir užkertant kelią ligoms, bei džiaugėsi Ankstyvosios intervencijos paslaugų plėtra savivaldybėse. Visuomenės sveikatos biurų specialistams tenka nelengvas uždavinys mažinant visuomenės sveikatos rizikos veiksnius, ieškant įrodymais pagrįstų prevencijos strategijų darbui su įvairaus amžiaus tikslinėmis grupėmis, ir ypatingai jaunimu. Ankstyvosios intervencijos paslaugų plėtra savivaldybėse yra reikšminga investicija, nes mokslas patvirtina, kad tikslinės prevencijos priemonės daro didžiausią poveikį tikslinei grupei lyginant su bendrosios ar atrankinės prevencijos priemonėmis.

G. Belian taip pat įteikė padėką Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijai už bendradarbiavimą ir socialiai atsakingą požiūrį į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją.