Naujas informacinis leidinys apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas

Data

2020 09 17

Įvertinimas
1
yellow-surface-and-supplement-capsule-3683099.jpg

Europoje sparčiai daugėja naujų psichoaktyviųjų medžiagų imituojančių seniai žinomų narkotinių ir psichotropinių medžiagų poveikį. Didelę nelegalios narkotinių ir psichotropinių medžiagų rinkos dalį sudaro naujos psichoaktyviosios medžiagos.

 

Reaguodamas į Europoje vyraujančias naujų psichoaktyviųjų medžiagų rinkos tendencijas bei su tuo atsirandančias grėsmes, Departamentas išleido informacinį leidinį „Sužinok daugiau apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas ir ne tik“.

 

Leidinys yra skirtas policijos ir muitinės pareigūnams, sveikatos priežiūros, švietimo ir socialines paslaugas teikiantiems bei visiems kitiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su narko­tinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis ir su asmenimis, galimai vartojan­čiais tokias medžiagas.

 

Šiame leidinyje pateikiama informacija apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas – kas tai yra, jų rūšys, galimos formos, vartojimo būdai, poveikis sveikatai (psichiniai ir fiziniai požymiai) jų pavartojus. Taip pat čia rasite naudingos informacijos apie naujų psichoaktyviųjų medžiagų teisi­nį reglamentavimą Lietuvoje ir Europoje.

 

Tikimės, kad šis informacinis leidinys padės rasti atsakymus į klausimus ir bus naudingas Jūsų kasdieninėje veikloje.

         

Elektroninę leidinio versiją galima rasti čia.