BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NAUJA SOCIALINĖS INFORMACINĖS KAMPANIJOS „PIRMIAUSIA – IŠKLAUSYK“ MEDŽIAGA „FAKTAI PREVENCIJOS SPECIALISTAMS“

Data

2017 05 02

Įvertinimas
2
Untitled.png

Džiaugiamės galėdami pristatyti jau ketvirtą Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro (UNODC) socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ (angl. listen first) parengtą ir Departamento išverstą informacinę medžiagą "Faktai prevencijos specialistams".

Kviečiame ir toliau skleisti kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ žinią, kad – pirmas žingsnis, norint padėti vaikams ar jaunimui sveikai ir saugiai augti – juos išklausyti.

Raginame prevencijos specialistus vykdyti mokslo įrodymais grįstas prevencijos priemones, nes dalyvavimas jose lemia laimingesnes šeimas, mokyklas ir bendruomenes. Prevencijos specialistai gali daryti vaikams teigiamą įtaką bei padėti jiems augti laimingiems ir atspariems rizikingam elgesiui.

Taip pat kviečiame susipažinti su kampanijos vaizdo klipu ir informacine medžiaga politikos formuotojams, tėvams ir mokytojams.