BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NAUJA SOCIALINĖS INFORMACINĖS KAMPANIJOS „PIRMIAUSIA – IŠKLAUSYK“ MEDŽIAGA „FAKTAI MOKYTOJAMS“

Data

2017 01 19

Įvertinimas
0
asas.jpg

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) ir toliau kviečia prisijungti prie kompanijos „Pirmiausia – išklausyk“ (angl. listen first). Šį kartą pristatome naują Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuro (UNODC) parengtą ir Departamento išverstą informacinę medžiagą "Faktai mokytojams".

Nepamirškime, kad mokytojai gali padėti vaikams sveikai ir saugiai augti. Empatiškas ir rūpestingas išklausymas yra pirmas žingsnis siekiant stipraus tarpusavio ryšio tarp vaikų ir mokytojų. Net ir pakliuvę į labai sudėtingą situaciją vaikai, kurie lanko mokyklą ir jaučiasi jos dalimi, lengviau atsispiria rizikingam elgesiui. Mokytojų uždavinys - kurti pozityvų mokyklos klimatą, kuris skatina aktyvų vaikų dalyvavimą mokyklos gyvenime.

Kampanija „Pirmiausia – išklausyk“ skelbia, kad – pirmas žingsnis, norint padėti vaikams ar jaunimui sveikai ir saugiai augti – juos išklausyti. Vaikystė yra svarbus vystymosi ir didelių galimybių laikotarpis. Žengdami į paauglystę vaikai auga, tyrinėja ir turi progą realizuoti savo individualius ir unikalius gebėjimus. Tačiau šiame laikotarpyje jie yra ir pažeidžiamesni. Nesveikas gyvenimo būdas, įskaitant narkotikų, tabako ir alkoholio vartojimą, jauname amžiuje labai pavojingas. Vaikams ir jaunimui reikia, kad juos atidžiai ir nuoširdžiai išklausytume bei suteiktume jiems reikalingų įgūdžių ir galimybių. 

Departamentas kviečia susipažinti su kampanijos vaizdo klipu ir kita informacine medžiaga skirtingoms tikslinėms grupėms: politikos formuotojams ir tėvams.