exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Iniciatyvos „Saugi erdvė“ sezono pabaiga – muzikos festivalyje „Loftas Fest‘20“

Data

2020 09 18

Įvertinimas
0
Blue Leave the Office Early Day Social Media Graphic.png

Rugsėjo 10–13 d. Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD) kartu su edukacine iniciatyva „Saugi erdvė“ tradiciškai dalyvavo jau devintus metus vykusiame urbanistiniame festivalyje „Loftas fest“.

Šio festivalio metu iniciatyvos erdvėje apsilankė 450 lankytojų, kuriems buvo suteikta objektyvi informacija apie skirtingų psichoaktyviųjų medžiagų poveikį, jų vartojimo ir maišymo rizikas; lankytojai galėjo pasitikrinti blaivumą alkotesteriu, gauti nemokamų prezervatyvų bei buvo informuojami apie saugius lytinius santykius.

Edukacinę iniciatyvą „Saugi erdvė“ vykdo puiki valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir verslo komanda, kurią sudaro NTAKD, koalicijos „Galiu gyventi“, asociacijos „Demetra“, UAB „Alkotesteris“, Krizių įveikimo centro, Jaunimo linijos atstovai ir savanoriai. Džiaugiamės, jog Vilniuje vykusiame festivalyje prie komandos prisijungė ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai.

NTAKD tiki, kad ši skirtinguose sektoriuose veikiančių organizacijų iniciatyva skatina žmones rūpintis savo ir aplinkinių sveikata, saugumu bei prisideda prie festivalių lankytojų ir organizatorių sąmoningumo didinimo.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą „Saugi erdvė“ galima rast čia