BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


INICIATYVA BE SAFE LAB MIESTE – MUZIKOS FESTIVALYJE „LOFTAS FEST“

Data

2018 09 11

Įvertinimas
0
41412416_1949434478447398_6852153895909588992_o.jpg

Rugsėjo 8–9 dienomis jau ketvirtą kartą šiais metais buvo vykdoma edukacinė iniciatyva „Saugi erdvė“, šįkart – muzikos festivalyje mieste „Loftas fest“. „Saugioje erdvėje“ apsilankiusiems dalyviams buvo suteikta objektyvi informacija apie skirtingų psichoaktyviųjų medžiagų veikimą, jų vartojimo ir maišymo rizikas, taip pat buvo pasakojama apie saugius lytinius santykius, nemokamai dalinami prezervatyvai, suteikta galimybė sužinoti savo ŽIV statusą bei alkotesteriais pasitikrinti blaivumą. Festivalio dalyviams išdalinta daugiau nei 4000 informacinių lankstinukų, atlikta virš 130 greitųjų ŽIV testų, blaivumą alkotesteriais pasitikrino 216 žmonių.

Festivalio „Loftas fest“ lankytojai džiaugėsi, kad tokia iniciatyva vykdoma Lietuvoje, kuri yra  labai reikalinga, atliepia festivalių lankytojų poreikius ir lūkesčius, skatina rūpintis savo sveikata, suteikia galimybę diskutuoti, užduoti klausimus ir gauti atsakymus, taip pat prisideda prie festivalio dalyvių sąmoningumo didinimo.

 Iniciatyvą Be Safe Lab šiemet vykdo Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, koalicija „Galiu gyventi“, Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Ūminių apsinuodijimų skyrius, asociacija „Demetra“, bendrovė „Alkotesteris“, Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centro Apsinuodijimų informacijos biuras ir „Krizių įveikimo centras“.

Daugiau apie iniciatyvą Be Safe Lab „Facebook“ paskyroje - https://www.facebook.com/besafelab/